Schneider Electric COMPKASTLES 88053 - 88053
Artikelnummer: 21160599 | Fabrikantnummer: 88053 | EAN: 3303430880530
Het productnummer van de fabrikant is 88053. Het EAN nummer is 3303430880530. Het interne artikelnummer is 21160599.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Prisma PC Disconnectable / Withdraw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Metaal |
| RAL-nummer | 9001 |
| Hoogte | 150 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 650 mm |
| Diepte | 103 mm |
| Breedte | 568 mm |
| Model | Vakbodemplaat |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric