Merten Systeem D onderdeel/centraalplaat cinch basiselement met centrale afdekplaat kunststof beige - MTN4350-6033
Artikelnummer: 20848073 | Fabrikantnummer: MTN4350-6033 | EAN: 3606480890239
Het productnummer van de fabrikant is MTN4350-6033. Het EAN nummer is 3606480890239. Het interne artikelnummer is 20848073.
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Merten System D
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Schakelmateriaalbreedte | 76 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 76 mm |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Kleur | Beige |
| Schakelmateriaaldiepte | 53 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Draagring | Ja |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Met stofbescherming | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Incl. connectoren | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Geschikt voor aantal connectoren | 2 |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Gebruik | Cinch |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Geïsoleerde aansluitingen | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Schneider Electric Merten D-Life afdekraam 1-voudig sahara
Artikelnummer: 20803017
Fabrikantnummer: MTN4010-6533
Schneider Electric Merten Afdekraam 2-voudig sahara
Artikelnummer: 20803031
Fabrikantnummer: MTN4020-6533
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20848073
Fabrikantnummer: MTN4350-6033
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.