Schneider Electric Merten System M Afdekraam - M-smart - 5-voudig - polarwit - MTN478519
Artikelnummer: 26571313 | Fabrikantnummer: MTN478519 | EAN: 3606485096483
Het productnummer van de fabrikant is MTN478519. Het EAN nummer is 3606485096483. Het interne artikelnummer is 26571313.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Merten System M
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Overig |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden | 5 |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal eenheden horizontaal | 5 |
| Breedte | 80.5 mm |
| Diameter boring (gaten) | 60 mm |
| Diepte | 10.1 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal eenheden verticaal | 0 |
| Hoogte | 365.3 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Buitendiameter | mm |
| Binnendiameter | mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Schneider Electric Merten M-smart afdekraam 5-voudig polarwit
Artikelnummer: 10591372
Fabrikantnummer: 478519
Schneider Electric Merten System M (brand Merten) Systeem M - seriewip - aluminium
Artikelnummer: 24113310
Fabrikantnummer: 433560
Merten Systeem M bedieningselement wissel aan / uit enkele wip wit
Artikelnummer: 11286832
Fabrikantnummer: MTN432119
Merten Systeem M bedieningselement serie aan / uit tweedelige wip wit
Artikelnummer: 11286868
Fabrikantnummer: MTN432519
Merten System-M bedieningselement aan / uit enkele wip antraciet
Artikelnummer: 10591306
Fabrikantnummer: MTN433114
Merten Systeem M wisselwip aluminium
Artikelnummer: 25729285
Fabrikantnummer: 433160
Merten Centraalplaat jaloezieschakelaar/impulsdrukker aluminium systeem
Artikelnummer: 25729293
Fabrikantnummer: 435560
Merten Systeem M seriewip antraciet
Artikelnummer: 25729305
Fabrikantnummer: 433514
Merten Systeem M wisselwip controlevenster antraciet
Artikelnummer: 25729275
Fabrikantnummer: 431014
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26571313
Fabrikantnummer: MTN478519