Schneider Electric Merten System M (brand Merten) Afdekraam - M-elegance - 1-voudig - metaal - platinazilver - 475160
Artikelnummer: 25839954 | Fabrikantnummer: 475160 | EAN: 4042811101138
Het productnummer van de fabrikant is 475160. Het EAN nummer is 4042811101138. Het interne artikelnummer is 25839954.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Merten System M (brand Merten)
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Platina |
| Materiaal | Metaal |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Diameter boring (gaten) | 60 mm |
| Diepte | 10.1 mm |
| Breedte | 85.8 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Hoogte | 85.8 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Merten Systeem-M draaiknop schakelaar/dimmer antraciet
Artikelnummer: 20199392
Fabrikantnummer: MTN569814
Schneider Electric WCDSCHAKM RA TKSTVBSK KV AW
Artikelnummer: 23871439
Fabrikantnummer: MEG2302-0325
Schneider Electric Merten System M (brand Merten) SYST-M wisselwip symbool 0/I actief wit
Artikelnummer: 24064263
Fabrikantnummer: 432225
Schneider Electric Merten System M (brand Merten) Systeem M - wisselwip - (o/i) - aluminium
Artikelnummer: 24064264
Fabrikantnummer: 433260
Schneider Electric Merten System M (brand Merten) Systeem-M wisselwip symbool 0/I polarwit
Artikelnummer: 24064265
Fabrikantnummer: 432219
Schneider Electric Merten System M (brand Merten) SYST-M wisselwip symbool 0/I antraciet
Artikelnummer: 24064266
Fabrikantnummer: 433214
Schneider Electric Merten System M (brand Merten) Tuimelaar, system M, met markering key, glanzend, polarwit
Artikelnummer: 24064361
Fabrikantnummer: MEG3303-0319
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 25839954
Fabrikantnummer: 475160