Schneider Electric Merten System M (brand Merten) "afdekraam - M-elegance - 4-voudig - glas - mahoniebruin" - 489415
Artikelnummer: 25839964 | Fabrikantnummer: 489415 | EAN: 4042811050405
Het productnummer van de fabrikant is 489415. Het EAN nummer is 4042811050405. Het interne artikelnummer is 25839964.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Merten System M (brand Merten)
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Aantal eenheden | 4 |
| Kleur | Bruin |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Transparant | Ja |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Glas |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal eenheden verticaal | 4 |
| Aantal eenheden horizontaal | 4 |
| Geschikt voor vloerpot | Ja |
| Diameter boring (gaten) | 60 mm |
| Diepte | 10.1 mm |
| Breedte | 85.8 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Hoogte | 299.4 mm |
| Buitendiameter | mm |
| Binnendiameter | mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Schneider Electric Merten System M (brand Merten) Systeem M - seriewip - aluminium
Artikelnummer: 24113310
Fabrikantnummer: 433560
Schneider Electric Merten System M (brand Merten) Systeem M - seriewip - polarwit
Artikelnummer: 24113315
Fabrikantnummer: 432519
Schneider Electric Merten System M (brand Merten) Systeem M - wisselwip - antraciet
Artikelnummer: 24113318
Fabrikantnummer: 433114
Schneider Electric Merten System M (brand Merten) Systeem M - wisselwip - polarwit
Artikelnummer: 24113319
Fabrikantnummer: 432119
Merten Wisselwip met rechthoekig symboolvenster - polarwit - systeem M
Artikelnummer: 25694882
Fabrikantnummer: 432819
Merten Rocker with indicator window aluminium system M
Artikelnummer: 25729284
Fabrikantnummer: 431060
Merten Systeem M wisselwip aluminium
Artikelnummer: 25729285
Fabrikantnummer: 433160
Merten Centraalplaat jaloezieschakelaar/impulsdrukker aluminium systeem
Artikelnummer: 25729293
Fabrikantnummer: 435560
Merten Centraalplaat voor XLR audiostekker polarwit systeem M
Artikelnummer: 25729306
Fabrikantnummer: 468019
Merten Centraalplaat vloertemperatuurregelaar + schakelaar antraciet SYST
Artikelnummer: 25729322
Fabrikantnummer: 535814
Merten Systeem M WCD dubbele usb-poort a+c 16a polarwit
Artikelnummer: 25729403
Fabrikantnummer: MEG2367-0319
Merten Centraalplaat cai 2/3 openingen antraciet systeem M
Artikelnummer: 25729227
Fabrikantnummer: 297514
Merten Rocker with indicator window and marked light anthracite system M
Artikelnummer: 25729274
Fabrikantnummer: 430914
Merten Systeem M WCD steekklemmen antraciet
Artikelnummer: 25729368
Fabrikantnummer: MEG2301-0414
Merten WCD 4MM schroefliftklemmen antraciet systeem M
Artikelnummer: 25729430
Fabrikantnummer: MEG2401-0414
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 25839964
Fabrikantnummer: 489415