Schneider Electric Merten System M (brand Merten) Audio-Ingang, aluminium, systeem M - MEG4350-0460
Artikelnummer: 24064382 | Fabrikantnummer: MEG4350-0460 | EAN: 4042811151669
Het productnummer van de fabrikant is MEG4350-0460. Het EAN nummer is 4042811151669. Het interne artikelnummer is 24064382.
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Merten System M (brand Merten)
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Aluminium |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Schakelmateriaalbreedte | 73 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 73 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 28 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Draagring | Ja |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Met stofbescherming | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Met verlichting | Nee |
| Incl. connectoren | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Gebruik | Cinch |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Geïsoleerde aansluitingen | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Schneider Electric AFDKRM 489160
Artikelnummer: 21580770
Fabrikantnummer: 489160
Merten M-plan afdekraam 2V horizontaal en verticaal zilver ip20
Artikelnummer: 21580774
Fabrikantnummer: 489260
Schneider Electric AFDKRM 489360
Artikelnummer: 21580777
Fabrikantnummer: 489360
Merten M-plan afdekraam 4V horizontaal en verticaal zilver ip20
Artikelnummer: 22626948
Fabrikantnummer: 489460
Merten M-pure decor afdekraam 1V horizontaal en verticaal roestvaststaal ( RVS ) ip20
Artikelnummer: 22626955
Fabrikantnummer: MEG4010-3646
Merten M-pure decor afdekraam 1V horizontaal en verticaal aluminium ip20
Artikelnummer: 22626956
Fabrikantnummer: MEG4010-3660
Merten M-pure decor afdekraam 1V horizontaal en verticaal grijs ip20
Artikelnummer: 22626957
Fabrikantnummer: MEG4010-3669
Merten M-pure decor afdekraam 1V horizontaal en verticaal hout ip20
Artikelnummer: 22626958
Fabrikantnummer: MEG4010-3671
Merten M-pure decor afdekraam 2V horizontaal en verticaal aluminium ip20
Artikelnummer: 22626961
Fabrikantnummer: MEG4020-3660
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24064382
Fabrikantnummer: MEG4350-0460