Schneider Electric metal enclo GV3P cde red - GV3PC02
Artikelnummer: 20471624 | Fabrikantnummer: GV3PC02 | EAN: 3389119409940
Het productnummer van de fabrikant is GV3PC02. Het EAN nummer is 3389119409940. Het interne artikelnummer is 20471624.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys Deca - frame 3
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 200 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Diepte | 200 mm |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Hoogte | 300 mm |
| Model | Opbouw montage |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric