Sarel Metal grida HD 223x223mm - NSYCAG223LFHD
Artikelnummer: 21167944 | Fabrikantnummer: NSYCAG223LFHD | EAN: 3606480678790
Het productnummer van de fabrikant is NSYCAG223LFHD. Het EAN nummer is 3606480678790. Het interne artikelnummer is 21167944.
Buitenatmosfeer is niet volledig verontreinigd en de af te voeren inwendige energie is gering.
De meest effectieve thermische oplossing met betrekking tot energieverbruik.
Uitgebreid assortiment oplossingen
ClimaSys CA is onderverdeeld in verschillende typen producten, waardoor installatie in verschillende assortimenten van universele behuizingen mogelijk is:
Uitlaatroosters van kunststof en metaal
Standaardfilters
Fijnfilters
Anti-insectenfilters
Uitlaatroosters in het dak
Ventilatieroosters
IP55-afdekkingsuitvoeringen
Certificeringen: CUL
ClimaSys FHD - Metalen rooster voor buiten - 223x223mm uitsparing - IP55
| Klasse |
Ventilatieplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ClimaSys CA
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Breedte | 62 mm |
| Met ingebouwd filter | Ja |
| Montagewijze | Schroefbevestiging |
| Voor max. aantal ventilatoren | 1 |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 800 mm |
| Hoogte | 315 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 35 mm |
| Diameter | 222 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric