Schneider Electric zelio schakelrelais DC 2 wiss.cont. - RXM2AB1FD
Artikelnummer: 20256561 | Fabrikantnummer: RXM2AB1FD | EAN: 3389119403436
Het productnummer van de fabrikant is RXM2AB1FD. Het EAN nummer is 3389119403436. Het interne artikelnummer is 20256561.
"Dit Harmony RXM miniatuur insteekrelais heeft een spoelregelspanning van 110V DC en heeft 2 wisselcontacten DPDT (dubbele pool) met een nominale waarde van 12A." "Er zijn veel verschillende contacten voor een hoog stroomverbruik, met een ruimtebesparend o
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony Electromechanical Relays
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Hoogte | 27 mm |
| Breedte | 21 mm |
| Met dwanggeleide contacten | Ja |
| Type stuurspanning | DC |
| Diepte | 55 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type schakelcontact | Dubbel contact |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contact | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 12 A |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 110 - 110 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Max. inschakelstroom | A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric tesys magneetschakelaar DC 4KW 9a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 20201399
Fabrikantnummer: LC1D09FD
Schneider Electric diode module 6..250 V DC
Artikelnummer: 11007391
Fabrikantnummer: RXM040W
Schneider Electric varistor module 110 V ac/DC
Artikelnummer: 20499649
Fabrikantnummer: RXM021FP
Schneider Electric relaisvoet 2&4 polig schroef
Artikelnummer: 20455761
Fabrikantnummer: RXZE2M114
Schneider Electric blanco set codeerschildjes voor relais
Artikelnummer: 20468225
Fabrikantnummer: RXZL520
Schneider Electric CTRL M221-16io TR,source eth compact
Artikelnummer: 20456377
Fabrikantnummer: TM221CE16T
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20256561
Fabrikantnummer: RXM2AB1FD