Sarel Modular chass. 110M 700x500x200 - NSYDLCR110
Artikelnummer: 21037669 | Fabrikantnummer: NSYDLCR110 | EAN: 3606480162619
Het productnummer van de fabrikant is NSYDLCR110. Het EAN nummer is 3606480162619. Het interne artikelnummer is 21037669.
Groot aantal verschillende afmetingen : van 200 X 200 X 150 tot 1400 X 1000 X 300.
Beschermingsgraad : IP 66 voor alle behuizingen met enkele deur, IP 55 voor behuizingen met dubbele deur.
Bestand tegen externe mechanische weerstand: IK 10 voor behuizingen met volle deur, IK 08 voor behuizingen met glasdeur.
Lakafwerking : kleur grijs RAL 7035.
Certificeringen : EN 62208 (LCIE), UL, CUL, BV, DNV, LR, GL.
Een compleet assortiment accessoires voor alle toepassingen.
Reserveonderdelen voor behuizingen
Schneider Electric Electric heeft een groot aantal verschillende reserveonderdelen voor uw behuizing geselecteerd. Of de behuizing nu onlangs is vervaardigd of enkele jaren geleden, u vindt altijd de reserveonderdelen die u zoekt.
DL-chassis voor PanelSeT S3X en PanelSeT CRN kasten Het chassis moet voor de kast worden bevestigd door de elementen te bevestigen - op de achterzijde met de steunen De breedte is 455mm De hoogte is 655mm De diepte is 110mm Aantal modules van 18mm is 110 (
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PanelSeT CRN
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 455 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Aantal DIN-rails | 5 |
| Soort afdekking | Met uitsparing |
| Met N-PE-klemmen | Ja |
| Met afdekking | Nee |
| Hoogte | 655 mm |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 22 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric