Sarel Modular chass. 36M 400x300x150 - NSYDLCR36
Artikelnummer: 20789936 | Fabrikantnummer: NSYDLCR36 | EAN: 3606480162657
Het productnummer van de fabrikant is NSYDLCR36. Het EAN nummer is 3606480162657. Het interne artikelnummer is 20789936.
Groot aantal verschillende afmetingen : van 200 X 200 X 150 tot 1400 X 1000 X 300.
Beschermingsgraad : IP 66 voor alle behuizingen met enkele deur, IP 55 voor behuizingen met dubbele deur.
Bestand tegen externe mechanische weerstand: IK 10 voor behuizingen met volle deur, IK 08 voor behuizingen met glasdeur.
Lakafwerking : kleur grijs RAL 7035.
Certificeringen : EN 62208 (LCIE), UL, CUL, BV, DNV, LR, GL.
Een compleet assortiment accessoires voor alle toepassingen.
Reserveonderdelen voor behuizingen
Schneider Electric Electric heeft een groot aantal verschillende reserveonderdelen voor uw behuizing geselecteerd. Of de behuizing nu onlangs is vervaardigd of enkele jaren geleden, u vindt altijd de reserveonderdelen die u zoekt.
DL-chassis voor PanelSeT S3X en PanelSeT CRN kasten Het chassis moet voor de kast worden bevestigd door de elementen te bevestigen - op de achterzijde met de steunen De breedte is 255mm De hoogte is 355mm De diepte is 110mm Aantal modules van 18mm is 36 (1
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PanelSeT CRN
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 255 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Aantal DIN-rails | 3 |
| Hoogte | 355 mm |
| Soort afdekking | Met uitsparing |
| Met N-PE-klemmen | Ja |
| Met afdekking | Nee |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 12 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric