Schneider Electric motor 140MM iec 18,5NM ip65 3600W key en - BMH1402P36F2A
Artikelnummer: 20781901 | Fabrikantnummer: BMH1402P36F2A | EAN: 3606485207810
Het productnummer van de fabrikant is BMH1402P36F2A. Het EAN nummer is 3606485207810. Het interne artikelnummer is 20781901.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 32 & Motors
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal fasen | 3 |
| Aantal polen | 10 |
| Nom. (meet)spanning | 480 V |
| Bouwvorm | Overig |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. (meet)stroom | 24 A |
| Lager | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 20 °C |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| Isolatieklasse volgens IEC | Overig |
| As eind-type | Overig |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 4000 1/min |
| Koelingswijze | Overig |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 3.5 kW |
| Nom. draaimoment | 12.2 Nm |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Model | Draaistroom synchroonmotor |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20781901
Fabrikantnummer: BMH1402P36F2A