Schneider Electric motor 190MM iec 48NM ip65 6.1KW no key E - BMH1902P21F2A
Artikelnummer: 21225526 | Fabrikantnummer: BMH1902P21F2A | EAN: 3606485264165
Het productnummer van de fabrikant is BMH1902P21F2A. Het EAN nummer is 3606485264165. Het interne artikelnummer is 21225526.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 32 & Motors
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal fasen | 3 |
| Aantal polen | 10 |
| Nom. (meet)spanning | 480 V |
| Bouwvorm | Overig |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. (meet)stroom | 24 A |
| Lager | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 20 °C |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| Isolatieklasse volgens IEC | Overig |
| As eind-type | Overig |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 4000 1/min |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 6.07 kW |
| Nom. draaimoment | 33.9 Nm |
| Koelingswijze | Overig |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Model | Draaistroom synchroonmotor |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21225526
Fabrikantnummer: BMH1902P21F2A