Schneider Electric motorst 18a 1S 400V 50/60HZ - LE1D18V7
Artikelnummer: 20343068 | Fabrikantnummer: LE1D18V7 | EAN: 3389110578508
Het productnummer van de fabrikant is LE1D18V7. Het EAN nummer is 3389110578508. Het interne artikelnummer is 20343068.
| Klasse |
Motorstarter/Motorstarter combinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys LE
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 101 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Type motorstarter | Directstarter |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 18 A |
| Met kortsluitactivering | Nee |
| Omgevingstemperatuur, bedrijfsbovengrens | 40 °C |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal commandoposities | 2 |
| Hoogte | 201 mm |
| Aantal signaallampen | 0 |
| Diepte | 153.5 mm |
| Met transformator | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom bij AC-3, 400 V | 18 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V, 3-fase | 4 kW |
| Nom. vermogen, 460 V, 60Hz, 3-fase | 7.5 kW |
| Nom. vermogen, 575 V, 60Hz, 3-fase | 10 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 400 - 400 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 400 - 400 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric motorst 18a 1S 380V 50/60HZ
Artikelnummer: 20343061
Fabrikantnummer: LE1D18Q7
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric