Schneider Electric PrismaSeT XL Prismaset XL, kit voor aansluitblokken, verlaagde din-rail, 250MM (B), - SZMT1410
Artikelnummer: 26580954 | Fabrikantnummer: SZMT1410 | EAN: 4015153768086
Het productnummer van de fabrikant is SZMT1410. Het EAN nummer is 4015153768086. Het interne artikelnummer is 26580954.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PrismaSeT XL
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Aantal DIN-rails | 4 |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Met afdekking | Ja |
| Soort afdekking | Gesloten |
| Diepte | 106 mm |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 12 |
| Eindpunt meterpositie | Nee |
| Aantal compartimenten voor extra apparaten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26580954
Fabrikantnummer: SZMT1410