Schneider Electric PrismaSeT XL Prismaset XL, kit voor zekeringslastscheider, 60MM, 2X NH00 of 4X NH00 - SZMT12709
Artikelnummer: 26580941 | Fabrikantnummer: SZMT12709 | EAN: 4015153767928
Het productnummer van de fabrikant is SZMT12709. Het EAN nummer is 4015153767928. Het interne artikelnummer is 26580941.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PrismaSeT XL
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 300 mm |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Met afdekking | Ja |
| Soort afdekking | Gesloten |
| Diepte | 106 mm |
| Aantal DIN-rails | 0 |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 0 |
| Eindpunt meterpositie | Nee |
| Aantal compartimenten voor extra apparaten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26580941
Fabrikantnummer: SZMT12709