Schneider Electric PrismaSeT XL Prismaset XL, lege behuizing, vloermontage, klasse ii, ip55, 340MM (B) - SZNF112P
Artikelnummer: 26581013 | Fabrikantnummer: SZNF112P | EAN: 4015153768758
Het productnummer van de fabrikant is SZNF112P. Het EAN nummer is 4015153768758. Het interne artikelnummer is 26581013.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PrismaSeT XL
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| RAL-nummer | 9016 |
| Breedte | 340 mm |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 250 mm |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Diepte | 280 mm |
| Type deur | Enkel |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Materiaal behuizing | Staalplaat/kunststof |
| Soort afdekking | Deur |
| Met slot | Ja |
| Aantal rijen | 12 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 2 |
| Montagewijze | Staande opstelling |
| Plaatdikte deur/deksel | 2 mm |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Aantal leidinginvoeringen | 2 |
| Aantal modulen | 144 |
| Nom. stroom (In) | 800 A |
| Inwendige diepte | 280 mm |
| Hoogte | 1890 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26581013
Fabrikantnummer: SZNF112P