Schneider Electric PUSH-IN KLEM KNIFE DISC 2PO - NSYTRP22SC
Artikelnummer: 21133779 | Fabrikantnummer: NSYTRP22SC | EAN: 3606480533358
Het productnummer van de fabrikant is NSYTRP22SC. Het EAN nummer is 3606480533358. Het interne artikelnummer is 21133779.
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Linergy TR terminals blocks
Toon alle producten in deze serie |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering langsscheiding | Zwenkbaar |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 1 |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Uitvoering dwarsscheiding | Zwenkbaar |
| Hoogte | 36.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Breedte | 5.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric