Schneider Electric NSYTRP44PE - NSYTRP44PE
Artikelnummer: 21133468 | Fabrikantnummer: NSYTRP44PE | EAN: 3606480533341
Het productnummer van de fabrikant is NSYTRP44PE. Het EAN nummer is 3606480533341. Het interne artikelnummer is 21133468.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Linergy TR terminals blocks
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Diepte | 77 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Hoogte | 36.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.08 - 4 mm² |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric