Schneider Electric push-ink veiligh aard 3 po 2,5MM2 GR/ge - NSYTRP23PE
Artikelnummer: 24085195 | Fabrikantnummer: NSYTRP23PE | EAN: 3606480533198
Het productnummer van de fabrikant is NSYTRP23PE. Het EAN nummer is 3606480533198. Het interne artikelnummer is 24085195.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Linergy TR terminals blocks
Toon alle producten in deze serie |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 3 |
| Diepte | 60.5 mm |
| Hoogte | 36.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Breedte | 5.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric plug-in brug 5PTS for 2,5MM*2 klem
Artikelnummer: 20278784
Fabrikantnummer: NSYTRAL25
Schneider Electric plug-in brug 20PTS for 2,5MM*2 klem
Artikelnummer: 20279892
Fabrikantnummer: NSYTRAL220
Schneider Electric plug-in brug 10PTS for 2,5MM*2 klem
Artikelnummer: 20279893
Fabrikantnummer: NSYTRAL210
Schneider Electric linergy codering rijgklem nsytrasb4 CT
Artikelnummer: 20327227
Fabrikantnummer: NSYTRASB4
Schneider Electric eindsteun snap-on voor 35MM din rails
Artikelnummer: 20500234
Fabrikantnummer: NSYTRAAB35
Schneider Electric eindsteun schroef voor 35MM din rails
Artikelnummer: 20500235
Fabrikantnummer: NSYTRAABV35
Schneider Electric NSYTRABCV23
Artikelnummer: 21133420
Fabrikantnummer: NSYTRABCV23
Schneider Electric PLUG BRUG 3PTS 25MM*2 KLEM
Artikelnummer: 21133552
Fabrikantnummer: NSYTRAL23
Schneider Electric EINDSCH 3PTS 22MM VEERKL
Artikelnummer: 21133640
Fabrikantnummer: NSYTRACR23
Sarel SYMM din rail 7,5x35 2M drilled
Artikelnummer: 21262557
Fabrikantnummer: NSYSDR200BD
Schneider Electric NSYTRAFT
Artikelnummer: 21133752
Fabrikantnummer: NSYTRAFT
Schneider Electric NSYTRAATM1
Artikelnummer: 21133332
Fabrikantnummer: NSYTRAATM1
Schneider Electric NSYTRAATP1
Artikelnummer: 21133781
Fabrikantnummer: NSYTRAATP1
Schneider Electric plug-in bridge 2points for 2,5MM*2 term
Artikelnummer: 24085193
Fabrikantnummer: NSYTRAL22
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24085195
Fabrikantnummer: NSYTRP23PE