Schneider Electric Resi9 Connect Lexcom Home performance - voeding - 18W - 1 uitgang - VDIR515001
Artikelnummer: 26613711 | Fabrikantnummer: VDIR515001 | EAN: 3606480185885
Het productnummer van de fabrikant is VDIR515001. Het EAN nummer is 3606480185885. Het interne artikelnummer is 26613711.
| Klasse |
Universele voedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Resi9 Connect
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 83 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Diepte | 55 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 1.5 A |
| Vermogensafgifte | 18 W |
| 1e Secundaire spanning bij DC | 12 - 12 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26613711
Fabrikantnummer: VDIR515001