Schneider Electric (verwijderd Product xuy404nb4n2) - XUY404NB4N2
Artikelnummer: 23411130 | Fabrikantnummer: XUY404NB4N2 | EAN: 3389119623650
Het productnummer van de fabrikant is XUY404NB4N2. Het EAN nummer is 3389119623650. Het interne artikelnummer is 23411130.
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Spanningstype | AC/DC |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 12 mm |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Overig |
| Lichtsoort | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| Max. uitgangsstroom | 35 mA |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Indicatie/aanduiding | Overig |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Nom. detectieafstand | 100 mm |
| Nullaststroom | 35 mA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67K |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Lengte versterker | 404 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23411130
Fabrikantnummer: XUY404NB4N2