Schneider Electric RVS 30MM drukknopkast - 9001KYSS3
Artikelnummer: 20790670 | Fabrikantnummer: 9001KYSS3 | EAN: 785901017509
Het productnummer van de fabrikant is 9001KYSS3. Het EAN nummer is 785901017509. Het interne artikelnummer is 20790670.
| Klasse |
Drukknopkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony 9001 K
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 106 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Materiaal behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Hoogte | 260 mm |
| Aantal commandoposities | 3 |
| Bouwvorm behuizing | Opbouwbehuizing |
| Kleur bovendeel behuizing | Grijs |
| Diepte | 92 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Doorsnede openingen | 30.5 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric