Schneider Electric S-panel PC performance W15 DC-base unit - HMIPSP0752D1001
Artikelnummer: 21347474 | Fabrikantnummer: HMIPSP0752D1001 | EAN: 3606480795527
Het productnummer van de fabrikant is HMIPSP0752D1001. Het EAN nummer is 3606480795527. Het interne artikelnummer is 21347474.
| Klasse |
Panel-PC
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony iPC
Toon alle producten in deze serie |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 1 |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 1 |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 2 |
| Uitvoering display | TFT |
| Met touchscreen | Ja |
| Aantal pixels, verticaal | 768 |
| Aantal pixels, horizontaal | 1366 |
| Aantal toetsen met LED | 0 |
| Aantal vrije PCMCIA-slots | 0 |
| Aantal vrije AGP-slots | 0 |
| Aantal vrije ISA-slots | 0 |
| Met overige opslagmedia | Nee |
| Met disk drive | Nee |
| Geïntegreerd toetsenbord | Nee |
| Aantal functietoetsen | 0 |
| Aantal HW-interfaces PS2 | 0 |
| Aantal HW-interfaces SCSI | 0 |
| Muis-cursor besturing geïntegreerd | Nee |
| Aantal systeemtoetsen | 0 |
| Bevestigingswijze, tafelvoet | Nee |
| Bevestigingswijze, galgmontage | Nee |
| Met harde schijf | Nee |
| Voorgeïnstalleerd besturingssysteem | Geen |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 55 °C |
| Aantal vrije PCI-slots | 1 |
| Inbouwdiepte | 56.7 mm |
| Klantspecifieke configuratie mogelijk | Nee |
| Breedte front | 419.7 mm |
| Hoogte front | 209.9 mm |
| Max. hoofdgeheugen | 8192 MB |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse I | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse II | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse III | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie I | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie 2 | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep A (Acetyleen) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep B (waterstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep C (ethyleen) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep D (propaan) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep E (metaalstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep F (koolstofhoudend stof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep G (niet geleidende stof) | Nee |
| Met optische drive | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 15 in |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric interface 2XRS232 isolated for ipc
Artikelnummer: 21347282
Fabrikantnummer: HMIYMINSL22321
Schneider Electric hard disk drive 1TB blank
Artikelnummer: 21347373
Fabrikantnummer: HMIYHDD01T21
Schneider Electric hard disk drive 500GB blank
Artikelnummer: 21347615
Fabrikantnummer: HMIYHDD50021
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21347474
Fabrikantnummer: HMIPSP0752D1001