Sarel SF standard roof W1000XD400MM - NSYRSF104
Artikelnummer: 22361797 | Fabrikantnummer: NSYRSF104 | EAN: 3606480662713
Het productnummer van de fabrikant is NSYRSF104. Het EAN nummer is 3606480662713. Het interne artikelnummer is 22361797.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Spare parts for universal enclosure
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 7.5 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Diepte | 400 mm |
| Met ontluchting | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 400 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1000 mm |
| Geschikt voor dakbeplanking | Ja |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric