Schneider Electric scharnierschakelaar - XCSPL792
Artikelnummer: 21073056 | Fabrikantnummer: XCSPL792 | EAN: 3389110866735
Het productnummer van de fabrikant is XCSPL792. Het EAN nummer is 3389110866735. Het interne artikelnummer is 21073056.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Preventa XCS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Lengte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Zwenkhefboom |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer metrisch |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 2 |
| Breedte sensor | 103 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 88 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67K |
| Schakelfunctie | Gedwongen contact (niet moment gerelateerd) en momentschakel |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric scharnierschakelaar links
Artikelnummer: 21043405
Fabrikantnummer: XCSPL791
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric