Schneider Electric Schneider OffGrid Offgrid draagbaar zonnepaneel, 100W - PSP100
Artikelnummer: 26720873 | Fabrikantnummer: PSP100 | EAN: 731304736813
Het productnummer van de fabrikant is PSP100. Het EAN nummer is 731304736813. Het interne artikelnummer is 26720873.
| Klasse |
Fotovoltage - paneel/module
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Schneider OffGrid
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 420 mm |
| Met aansluitkabel | Ja |
| Hoogte | 5 mm |
| Lengte | 1725 mm |
| Gewicht | 3.8 kg |
| Aantal cellen | 1 |
| Kleur frame | Zwart |
| Celmateriaal | Monokristallijn |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 0 °C |
| Kabellengte | 1 mm |
| Met omranding | Nee |
| Geschikt voor verticale/dakbeglazing | Nee |
| Aantal bypassdiodes | 1 |
| Glas met antireflectie coating | Nee |
| Kortsluitstroom | 5.55 A |
| Nullastspanning | 24.39 V |
| Vermogenstolerantie | 100 - 100 % |
| Max. systeemspanning | 20.63 V |
| MPP-spanning | 20.63 V |
| MPP-stroom | 5.55 A |
| Module-rendement | 100 % |
| Max. terugstroombelastbaarheid | 1 A |
| MPP vermogen bij standaard test condities | 1 Wp |
| Temperatuurcoëfficiënt Isc | 100 %/K |
| Temperatuurcoëfficiënt Uoc | 100 %/K |
| Temperatuurcoëfficiënt Pmpp | 100 %/K |
| Categorieën |
Zonnepanelen
Zonne energie |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26720873
Fabrikantnummer: PSP100