Schneider Electric Schneider OffGrid Offgrid draagbaar zonnepaneel, 200W - PSP200
Artikelnummer: 26720874 | Fabrikantnummer: PSP200 | EAN: 731304736820
Het productnummer van de fabrikant is PSP200. Het EAN nummer is 731304736820. Het interne artikelnummer is 26720874.
| Klasse |
Fotovoltage - paneel/module
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Schneider OffGrid
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 550 mm |
| Met aansluitkabel | Ja |
| Hoogte | 5 mm |
| Gewicht | 7 kg |
| Aantal cellen | 1 |
| Kleur frame | Zwart |
| Celmateriaal | Monokristallijn |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 0 °C |
| Kabellengte | 1 mm |
| Met omranding | Nee |
| Geschikt voor verticale/dakbeglazing | Nee |
| Aantal bypassdiodes | 1 |
| Glas met antireflectie coating | Nee |
| Vermogenstolerantie | 100 - 100 % |
| Module-rendement | 100 % |
| Max. terugstroombelastbaarheid | 1 A |
| MPP vermogen bij standaard test condities | 1 Wp |
| Temperatuurcoëfficiënt Isc | 100 %/K |
| Temperatuurcoëfficiënt Uoc | 100 %/K |
| Temperatuurcoëfficiënt Pmpp | 100 %/K |
| Lengte | 2425 mm |
| Kortsluitstroom | 11.17 A |
| Nullastspanning | 24.97 V |
| Max. systeemspanning | 20.97 V |
| MPP-spanning | 20.97 V |
| MPP-stroom | 11.17 A |
| Categorieën |
Zonnepanelen
Zonne energie |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26720874
Fabrikantnummer: PSP200