Sarel Spacial deur kast/lessenaar beschermdeur H480MM B800MM D20MM staal grijs - NSYDLSD8
Artikelnummer: 21262434 | Fabrikantnummer: NSYDLSD8 | EAN: 3606480521355
Het productnummer van de fabrikant is NSYDLSD8. Het EAN nummer is 3606480521355. Het interne artikelnummer is 21262434.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Spare parts for universal enclosure
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 800 mm |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Hoogte | 480 mm |
| Diepte | 127 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Model | Beschermdeur |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21262434
Fabrikantnummer: NSYDLSD8