Schneider Electric sirene-2 tonen-12/24V - XVS10BMW
Artikelnummer: 20406403 | Fabrikantnummer: XVS10BMW | EAN: 3389119045346
Het productnummer van de fabrikant is XVS10BMW. Het EAN nummer is 3389119045346. Het interne artikelnummer is 20406403.
| Klasse |
Optische/akoestische signaalgever
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Met contact | Ja |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP53 |
| Stroomverbruik | 0.3 A |
| Soort akoestische signaalgever | Hoorn |
| Geluidssterkte | 106 dB |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Type akoestisch signaal | Pulstoon/continu toon |
| Nom. spanning | 12 - 24 V |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met sabotagedetectie | Nee |
| Breedte | mm |
| Lichtsterkte | - cd |
| Flitsenergie | J |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | W |
| Diameter | mm |
| Omgevingstemperatuur | - °C |
| Hoogte/diepte | mm |
| Aantal modi | |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| SIL conform EN 62061 | |
| Aantal tonen | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric