Schneider Electric Smart-UPS On-Line SR1 on-line ups 1000va, 230V, 6X iec 60320 C13 & 2X iec - SR11KXIET
Artikelnummer: 26715872 | Fabrikantnummer: SR11KXIET | EAN: 731304315841
Het productnummer van de fabrikant is SR11KXIET. Het EAN nummer is 731304315841. Het interne artikelnummer is 26715872.
| Klasse |
UPS
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Smart-UPS On-Line SR1
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 85 mm |
| SNMP | Nee |
| Hoogte | 432 mm |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| UPS-technologie | Online |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Uitgangsschijnvermogen | 1000 VA |
| Auto shut down functie | Nee |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 6 |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Gewicht | 23 kg |
| Modulair | Nee |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Diepte | 483 mm |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Efficiëntie overall | 92 % |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 700 W |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 3 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.7 |
| Efficiëntie in eco-modus | 96 % |
| USB-interface | Nee |
| Ingangsaansluiting | C14 |
| Opgenomen vermogen | W |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | |
| Overbruggingstijd vollast | 13.49 min |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Apc Ups network management card 3
Artikelnummer: 25699755
Fabrikantnummer: AP9640
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26715872
Fabrikantnummer: SR11KXIET