Stago OPHANGB. SNELM. 35EV - 4530400
Artikelnummer: 20494053 | Fabrikantnummer: 4530400 | EAN: 8438031141041
Het productnummer van de fabrikant is 4530400. Het EAN nummer is 8438031141041. Het interne artikelnummer is 20494053.
| Klasse |
Console kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Serie |
Performa
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte | 54 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Lengte | 29 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Uitvoering | Klemconsole |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 100 - 300 mm |
| Categorieën |
Consoles
Stago Draadgoot Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago