Schneider Electric PanelSeT CRN Double Plain steel door, panelset CRN, without mounting plate, 1000x12 - NSYCRN1012400D
Artikelnummer: 23773058 | Fabrikantnummer: NSYCRN1012400D | EAN: 3606485891460
Het productnummer van de fabrikant is NSYCRN1012400D. Het EAN nummer is 3606485891460. Het interne artikelnummer is 23773058.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PanelSeT CRN
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Breedte | 1200 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
| Transparant deksel | Nee |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
| Met bovendeel | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Met ventilatiedeur/-dak | Nee |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Hellend dak | Nee |
| Koppelbaar | Ja |
| Aantal sloten | 1 |
| Mastbevestiging | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Met deur | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Vrijstaand | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Tussenbouw | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Aantal connectorgaten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Sarel Zijpanelen plint SD
Artikelnummer: 20493203
Fabrikantnummer: NSYSPS4100SD
Sarel Diepteverstelbare rails 400MM
Artikelnummer: 11782960
Fabrikantnummer: NSYSDCR400
Sarel CRN kabeldoorvoerplaat TLCRN D
Artikelnummer: 20788567
Fabrikantnummer: NSYTLCRND
Sarel Scharnier 120° STD spacial CRN
Artikelnummer: 20790498
Fabrikantnummer: NSYBICRN
Sarel Wandbevestigingsbeugels RVS (1 ST=4)
Artikelnummer: 11691772
Fabrikantnummer: NSYPFCX
Sarel Montageplaat voor 1200x1000mm
Artikelnummer: 11691079
Fabrikantnummer: NSYMM1210
Sarel Regendak S3D 1200x400
Artikelnummer: 11784985
Fabrikantnummer: NSYTJ12040
Schneider Electric PanelSeT CRN Plain Left door panelset CRN H1000XW600 ral 7035
Artikelnummer: 23773083
Fabrikantnummer: NSYDCRN106L
Schneider Electric PanelSeT CRN Plain Right door panelset CRN H1000XW600 ral 7035 with lock
Artikelnummer: 23773084
Fabrikantnummer: NSYDCRN106R
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23773058
Fabrikantnummer: NSYCRN1012400D