Schneider Electric Spacial SF Geventileerde Plank voor zware belasting-kit - BXD: 600 MM X 600 MM - NSYDHLT6060
Artikelnummer: 26571351 | Fabrikantnummer: NSYDHLT6060 | EAN: 3606481350282
Het productnummer van de fabrikant is NSYDHLT6060. Het EAN nummer is 3606481350282. Het interne artikelnummer is 26571351.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Spacial SF
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 500 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Hoogte | 50 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Max. belastbaarheid | 350 kg |
| Model | Vakbodemplaat |
| Diepte | 559 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Sarel Spacial componenten uitbouw kast vakbodemplaat H30MM B482MM D490MM
Artikelnummer: 11690503
Fabrikantnummer: NSYFXT6060
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26571351
Fabrikantnummer: NSYDHLT6060