Schneider Electric standschak kunststof no+nc snap action - XCKN438298001
Artikelnummer: 21290879 | Fabrikantnummer: XCKN438298001 | EAN: 3389118225817
Het productnummer van de fabrikant is XCKN438298001. Het EAN nummer is 3389118225817. Het interne artikelnummer is 21290879.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Breedte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Lengte sensor | 48 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 133 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21290879
Fabrikantnummer: XCKN438298001