Schneider Electric starterkastje zonder gv2me - LJ7K09Q7
Artikelnummer: 20343141 | Fabrikantnummer: LJ7K09Q7 | EAN: 3389110824568
Het productnummer van de fabrikant is LJ7K09Q7. Het EAN nummer is 3389110824568. Het interne artikelnummer is 20343141.
| Klasse |
Motorstarter/Motorstarter combinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys LG, LJ
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 175 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 165 mm |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Type motorstarter | Directstarter |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 9 A |
| Met kortsluitactivering | Nee |
| Omgevingstemperatuur, bedrijfsbovengrens | 40 °C |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal commandoposities | 4 |
| Diepte | 146 mm |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal signaallampen | 0 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 2, 400 V | 50000 A |
| Met transformator | Ja |
| Coördinatieklasse volgens IEC 60947-4-3 | Klasse 1 |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric