Schneider Electric starterkastje zonder therm.rel. - LE1M35M7
Artikelnummer: 20343139 | Fabrikantnummer: LE1M35M7 | EAN: 3389110862607
Het productnummer van de fabrikant is LE1M35M7. Het EAN nummer is 3389110862607. Het interne artikelnummer is 20343139.
| Klasse |
Motorstarter/Motorstarter combinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys LE
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 78 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 160 mm |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Type motorstarter | Directstarter |
| Met kortsluitactivering | Nee |
| Omgevingstemperatuur, bedrijfsbovengrens | 40 °C |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Temperatuurgecompenseerde overbelastingsbeveiliging | Nee |
| Aantal commandoposities | 2 |
| Aantal signaallampen | 1 |
| Diepte | 108 mm |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 16 A |
| Met transformator | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom bij AC-3, 400 V | 16 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V, 3-fase | 3.7 kW |
| Nom. vermogen, 460 V, 60Hz, 3-fase | 7.5 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 220 - 220 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 220 - 220 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20343139
Fabrikantnummer: LE1M35M7