Schneider Electric stroommeettrafo 400/5a kabel/rail - METSECT5MB040
Artikelnummer: 10465315 | Fabrikantnummer: METSECT5MB040 | EAN: 3606480618826
Het productnummer van de fabrikant is METSECT5MB040. Het EAN nummer is 3606480618826. Het interne artikelnummer is 10465315.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PowerLogic™ Current Transformers
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 8 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 400 A |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Openingsdiameter | 26 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 40 - 40 mm |
| Hoogte opening | 12 - 12 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 10465315
Fabrikantnummer: METSECT5MB040