Schneider Electric stroommeettrafo 6000/5a rail 55x165 - METSECT5VV600
Artikelnummer: 10465387 | Fabrikantnummer: METSECT5VV600 | EAN: 3303431123827
Het productnummer van de fabrikant is METSECT5VV600. Het EAN nummer is 3303431123827. Het interne artikelnummer is 10465387.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PowerLogic™ Current Transformers
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Openingsdiameter | 0 mm |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 6000 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 70 VA |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 55 - 55 mm |
| Hoogte opening | 165 - 165 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 10465387
Fabrikantnummer: METSECT5VV600