Schneider Electric stroommeettrafo 800/5a kabel/rail - METSECT5MC080
Artikelnummer: 10465333 | Fabrikantnummer: METSECT5MC080 | EAN: 3606480618888
Het productnummer van de fabrikant is METSECT5MC080. Het EAN nummer is 3606480618888. Het interne artikelnummer is 10465333.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
PowerLogic™ Current Transformers
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Openingsdiameter | 32 mm |
| Primaire meetstroomsterkte In | 800 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 12 VA |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 41 - 41 mm |
| Breedte opening | 41 - 41 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 10465333
Fabrikantnummer: METSECT5MC080