Schneider Electric DOMPLTHO 5123172000 - 5123172000
Artikelnummer: 21580826 | Fabrikantnummer: 5123172000 | EAN: 7332552012242
Het productnummer van de fabrikant is 5123172000. Het EAN nummer is 7332552012242. Het interne artikelnummer is 21580826.
| Klasse |
Opnemer (HVAC)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
SpaceLogic™ Temperature Sensors
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Explosieveilig | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met display | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Trendweergave | Nee |
| Draadloos | Nee |
| Opnemertype | Overig |
| Met behuizing | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Geschikt voor kanaalmontage | Ja |
| Buismontage mogelijk | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor vloeistoffen | Nee |
| Geschikt voor gassen | Nee |
| Insteeklengte | 100 mm |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Standby drukknop | Nee |
| Relatieve luchtvochtigheid meting | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MP (multi point) | Nee |
| Opnemerelement binnen behuizing | Ja |
| Dauwpuntmeting | Nee |
| VOC meting | Nee |
| Temperatuurmeting passief | Nee |
| Fijnstof meting (PM) | Nee |
| Absolute luchtvochtigheid meting | Nee |
| LoRa technologie | Nee |
| Met ompoolbeveiliging | Nee |
| Offset instelling mogelijk | Nee |
| Potmeter met bedieningsknop | Nee |
| Materiaal element | Roestvaststaal (RVS) |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Type voeding | Voedingskabel |
| Geschikt voor lucht | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Temperatuurmeting actief | Ja |
| Opnemerelement buiten behuizing | Ja |
| Diameter opnemerelement | 20 mm |
| Hoogte behuizing | 85 mm |
| Wi-Fi-Compatible | Nee |
| Toepassingsgebied | Dompelbuis/kanaal |
| Diepte behuizing | 45 mm |
| Kooldioxide (CO2) meting | Nee |
| Breedte behuizing | 66 mm |
| Categorieën |
Regelaars ventilatie utiliteit
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric