Schneider Electric 5127000000 - 5127000000
Artikelnummer: 21580851 | Fabrikantnummer: 5127000000 | EAN: 7332552012624
Het productnummer van de fabrikant is 5127000000. Het EAN nummer is 7332552012624. Het interne artikelnummer is 21580851.
| Klasse |
Vorsttemperatuuropnemer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
SpaceLogic™ Thermostats
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 72 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Hoogte | 108 mm |
| Opnemertype | Overig |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Lengte capillair | 6 m |
| Meetbereik | 2 - 70 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric