Schneider Electric 5127010000 - 5127010000
Artikelnummer: 21580852 | Fabrikantnummer: 5127010000 | EAN: 7332552012631
Het productnummer van de fabrikant is 5127010000. Het EAN nummer is 7332552012631. Het interne artikelnummer is 21580852.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
SpaceLogic™ Thermostats
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 120 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Kleur | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Opnemer extern | Ja |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Aantal uitgangen koeling | 0 |
| Met tapwaterschakeling | Ja |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Type opnemer | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Geschikt voor verwarming | Nee |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Meetbereik | 20 - 70 °C |
| Model | Opentherm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric