Schneider Electric pressostat 0,07 A 7,6bars - ACW4M129012
Artikelnummer: 21294017 | Fabrikantnummer: ACW4M129012 | EAN: 3389110680072
Het productnummer van de fabrikant is ACW4M129012. Het EAN nummer is 3389110680072. Het interne artikelnummer is 21294017.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Breedte | 88 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 190 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Diepte | 68 mm |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 2000 hPa |
| Mediumtemperatuur | -73 - 125 °C |
| Nom. spanning Ue bij DC | 24 - 600 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 24 - 500 V |
| Druk-schakeldifferentie | 0.4 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 0 - 500 V |
| Bezwijkdruk | 2 bar |
| Eindinstelling | 70 - 1400 hPa |
| Uitschakeldruk | 0.07 - 1.4 bar |
| Inschakeldruk | 0.07 - 1.4 bar |
| Begininstelling | 170 - 1800 hPa |
| Beginwaarde meetbereik druk | 17000 Pa |
| Eindwaarde meetbereik druk | 180000 Pa |
| Max. testdruk | 0.4 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric