Schneider Electric drukschakelaar - ACW5M119012
Artikelnummer: 21301519 | Fabrikantnummer: ACW5M119012 | EAN: 3389110878721
Het productnummer van de fabrikant is ACW5M119012. Het EAN nummer is 3389110878721. Het interne artikelnummer is 21301519.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Breedte | 88 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Hoogte | 167 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Druk-schakeldifferentie | 1 bar |
| Max. bedrijfsdruk | 17000 hPa |
| Mediumtemperatuur | -73 - 125 °C |
| Uitschakeldruk | 0.07 - 7.6 bar |
| Nom. spanning Ue bij DC | 24 - 600 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 24 - 500 V |
| Eindinstelling | 70 - 7600 hPa |
| Max. testdruk | 1 bar |
| Bezwijkdruk | 7 bar |
| Eindwaarde meetbereik druk | 620000 Pa |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 0 - 500 V |
| Inschakeldruk | 0.07 - 5.2 bar |
| Begininstelling | 370 - 6200 hPa |
| Beginwaarde meetbereik druk | 37000 Pa |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric