Schneider Electric drukschak.zuiger 38-340 bar - ADW7M129012
Artikelnummer: 21297495 | Fabrikantnummer: ADW7M129012 | EAN: 3389110665468
Het productnummer van de fabrikant is ADW7M129012. Het EAN nummer is 3389110665468. Het interne artikelnummer is 21297495.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Breedte | 88 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Hoogte | 176 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 690000 hPa |
| Nom. spanning Ue bij DC | 24 - 600 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 24 - 500 V |
| Bezwijkdruk | 690 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 0 - 500 V |
| Mediumtemperatuur | -30 - 125 °C |
| Begininstelling | 38000 - 340000 hPa |
| Eindinstelling | 0 - 331400 hPa |
| Beginwaarde meetbereik druk | 3800000 Pa |
| Uitschakeldruk | 0 - 331.4 bar |
| Inschakeldruk | 0 - 331.4 bar |
| Eindwaarde meetbereik druk | 34000000 Pa |
| Max. testdruk | 38 bar |
| Druk-schakeldifferentie | 38 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric