Schneider Electric drukschak.0,03 tot 1 bar - XMLA001S2S11
Artikelnummer: 21281462 | Fabrikantnummer: XMLA001S2S11 | EAN: 3389110748260
Het productnummer van de fabrikant is XMLA001S2S11. Het EAN nummer is 3389110748260. Het interne artikelnummer is 21281462.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Breedte | 110 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 110 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Hoogte | 162 mm |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 1250 hPa |
| Max. testdruk | 2.25 bar |
| Bezwijkdruk | 4.5 bar |
| Druk-schakeldifferentie | 0.04 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij DC | 250 - 250 V |
| Mediumtemperatuur | 0 - 160 °C |
| Begininstelling | 30 - 1000 hPa |
| Eindinstelling | 10 - 960 hPa |
| Uitschakeldruk | 0.01 - 0.96 bar |
| Inschakeldruk | 0.03 - 1 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric