Schneider Electric druk sensor N.A.D 10B - XMLA010A2S14
Artikelnummer: 21158240 | Fabrikantnummer: XMLA010A2S14 | EAN: 3389110816846
Het productnummer van de fabrikant is XMLA010A2S14. Het EAN nummer is 3389110816846. Het interne artikelnummer is 21158240.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. testdruk | 22.5 bar |
| Bezwijkdruk | 45 bar |
| Max. bedrijfsdruk | 12500 hPa |
| Druk-schakeldifferentie | 0.5 bar |
| Inschakeldruk | 0.6 - 10 bar |
| Uitschakeldruk | 0.1 - 9.5 bar |
| Begininstelling | 600 - 10000 hPa |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 120 - 240 V |
| Eindinstelling | 100 - 9500 hPa |
| Nom. spanning Ue bij DC | 250 - 250 V |
| Mediumtemperatuur | 0 - 70 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric