Schneider Electric drukschak.0,7 tot 20 bar - XMLA020B2C11
Artikelnummer: 21157685 | Fabrikantnummer: XMLA020B2C11 | EAN: 3389110711745
Het productnummer van de fabrikant is XMLA020B2C11. Het EAN nummer is 3389110711745. Het interne artikelnummer is 21157685.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 35 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Diepte | 75 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Hoogte | 113 mm |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 25000 hPa |
| Max. testdruk | 45 bar |
| Bezwijkdruk | 90 bar |
| Druk-schakeldifferentie | 1 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij DC | 250 - 250 V |
| Aansluiting | Binnendraad gas cilindrisch (BSPP) |
| Eindinstelling | 600 - 19000 hPa |
| Uitschakeldruk | 0.6 - 19 bar |
| Begininstelling | 1000 - 20000 hPa |
| Inschakeldruk | 1 - 20 bar |
| Mediumtemperatuur | 0 - 160 °C |
| Draadmaat | 1/4 |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric