Schneider Electric druk sensor N.A.D 300B - XMLA300E2S12
Artikelnummer: 21281592 | Fabrikantnummer: XMLA300E2S12 | EAN: 3389110751383
Het productnummer van de fabrikant is XMLA300E2S12. Het EAN nummer is 3389110751383. Het interne artikelnummer is 21281592.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. testdruk | 675 bar |
| Max. bedrijfsdruk | 375000 hPa |
| Druk-schakeldifferentie | 35 bar |
| Bezwijkdruk | 1350 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij DC | 250 - 250 V |
| Begininstelling | 20000 - 300000 hPa |
| Eindinstelling | 3500 - 265000 hPa |
| Uitschakeldruk | 3.5 - 265 bar |
| Inschakeldruk | 20 - 300 bar |
| Mediumtemperatuur | 0 - 160 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric